Hakkımızda

Kuğu Çamaşır Yıkama Fabrikası Tatil köyleri ve Otel tekstillerinin yıkama hizmetini modern çamaşırhanesinde 1988 yılından bu yana aralıksız ve kalite anlayışından ödün vermeksizin sürdürmektedir.

26 yıldır sektörde faaliyette olmanın getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe,  müşterilerimizin istek ve sorunlarını anlayıp gereken en doğru çözümleri üreterek mümkün olan en kaliteli hizmeti sunabilmemizi sağlamaktadır.

İleri teknolojiye sahip makine ve ekipmanlar kullanılan fabrikamızda günlük yıkama kapasitesi 10 tondur.

kugu_dis

VİZYON
Köklü geçmişimizden aldığımız tecrübeyle, kalite ve müşteri memnuniyet ilkemizden ödün vermeden, en son teknolojileri takip ederek sürekli büyümek ve Muğla bölgesinin sektördeki lider çamaşır yıkama fabrikası olmaktır.

ÇEVRE POLİTİKASI
Kuğu çamaşır yıkama fabrikası, çevreye karşı olan sorumluluğunun bilincinde olup, tüm şirket faaliyetleri sırasında çevreyi korumayı, hava ve su kirliliğini ve gürültüyü mümkün olduğu kadar önlemeyi, canlı hayatı olumsuz etkilememeyi, ambalaj kullanımını ve atıkları azaltmayı, geri dönüşümlü olmalarına özen göstermeyi, doğal kaynakları ve doğal dengeleri bozmamayı ve çalışanlarını bu konuda bilinçlendirmeyi prensip edinmiştir.

fethiye kuğu çamaşır yıkama fabrikası telefon 0252 614 19 24, fethiye otelleri, fethiye tatil köyleri, fethiye restaurantlar, fethiye çamaşır yıkama, fethiye laundry, fethiye yatak, fethiye çarşaf, fethiye havlu fethiye personel kıyafetleri, fethiye kuğu, fethiye çamaşır yıkama fabrikası, fethiye endüstriyel temizlik, fethiye temizlik hizmetleri, fethiye adnan menderes bulvarı, fethiye muğla, fethiye butik otelleri, baza, çekyat, hijyen, yatak başlıkları, pike, battaniye, yastık, yorgan, halı yıkama,